
10 éve indultam befelé. Már egyre kevésbé érdekelnek a külsőségek. Hiszek az őszinteség félelmetes erejében, keresem az Igazságot és érzem a természet gyógyító erejét. Minden nap nevetek, tanulok és adok valamit magamból.
Még senki sem értékelte ezt a felhasználót.