A résztvevők egy része ismerkedni van itt, mások a tapasztalataikkal segítenek szívesen. Szűkítés egyebek között kapcsolati állapot vagy földrajzi hely szerint is lehetséges. Szólítsd meg, akinek a megosztása megérintett!

Margit Palicz
60 éves múltam.Fiatalosnak érzem vagyok.Fontos számomra az őszinteség. 26 évesen váltam el. 2 gyerekes elvált anyaként éltem. Voltam rövidebb,hosszabb kapcsolataim, de olyan embert nem találtam,aki igazán szeretett volna,de szeretném megtalálni!
Ildikó Cseke
Vidám, mosolygós nő vagyok, aki szeret nevetni és megnevettetni másokat is. Könnyen kapcsolódom, nyitott vagyok, és imádom az élet apró örömeit egy jó program, egy spontán ötlet vagy egy mély beszélgetés mindig jöhet.Őszinte szókimondó vagyok.😀
Szarka Elizabeta
Egész életemben láthatatlanságból, önfeladásból próbáltam kapcsolódni. Most már egyenlőbb, kölcsönösebb, igazabb kapcsolódásokat szeretnék. Ehhez keresek új ismerősöket, barátokat, párt. 54 éves vagyok, Budapesten élek és sémacoachinggal foglalkozom
Sándor
Sziasztok Az élet nagy pofonja után már csak befelé tudtam menekülni. Onnan próbálok építkezni, el indulni egy jobb, igazabb úton.

Nagy Ferdinánd
Céltudatos férfi, nyugodt egyedülálló (de nem hiánytalan), gyakorlatias, értékeimben határozott, lelki-szellemi beállítottságú, a férfiasság mellett egyenlően kapcsolódó - ezeket egyéni színezettségben garantálom. És művészi - alkotói vénával...
Major Ildikó
50 éves ember vagyok. Nő. Jó nőnek lenni. Néha nem jó. Imádom a zenét és a nevetést. Egyszerre vagyok a ráció (okl. közgazdász) és a megélt spirituális élmények hatására a lélek kutatója. Sokat szeretnék adni annak aki elfogadja és viszonozná.
Almási Melinda
Ki vagyok én...? Ezt a kérdést sokszor feltettem magamnak az elmút években. Anya vagyok? Jóbarát? Dolgozó nő? Egy önmagát kereső lélek? Egy gyermek aki a szülei elismerésére vágyik? Talán mindez egyszerre...
Pál Sajben
Sziasztok ! Pál vagyok , özvegy 18 éve , ez egyben "változásom " kezdete . Azóta , tisztítom "építem " magam , jók a lehetőségeim ,mégis úgy éreztem egy helyben toporgok ..Most újra bízok , mert számomra , István útmutatása vonzó , Igaz !