A résztvevők egy része ismerkedni van itt, mások a tapasztalataikkal segítenek szívesen. Szűkítés egyebek között kapcsolati állapot vagy földrajzi hely szerint is lehetséges. Szólítsd meg, akinek a megosztása megérintett!
Alexandra Wierl
Rendszerszinten gondolkodó alkotó és önreflektív megfigyelő. Hiszek abban, hogy a hibák nem kudarcok, hanem kapuk – mert sokszor a legnagyobb mélységek nyitják meg a legnagyobb magasságokat.

Dénes Müller
Érdeklődő és rendszerető ember vagyok, dolgozom magamon és a jövőn is. A fix és a számomra kedves szokások mellett szeretek néha új dolgokat is kipróbálni. A napi testmozgás és az elme fejlesztése, a tudás átadása, a jó kapcsolatok egyaránt fontosak.
Dorottya Gazda
Adri
Tanulom átengedni az irányítást az Életnek, engedni, hogy történjen, amit az intuícióm súg. Tanulom választani a szépet és tisztát, nemet mondva arra, ami már nem szolgál. Balin élek, sokat utazom.
Tímea Pál
Gabriella Korpás
Szia István,sziasztok! Kapcsolódni jöttem,őszintén,álarcok nélkül. Elindultam kicsit félve,de egyre bátrabban..Ezen az úton egyre őszintébben önmagamhoz,figyelem a világot ahogy változik..és a változás,ami régen elriasztott most inspirál. 🫂💃🧘
Klaudia G.

Veronika
5 éve a covid idején kezdtem el önismerettel foglalkozni, mert vissza akartam szerezni a férfit , aki elhagyott...csatát nyertem , de a háborút elvesztettem. Nem tüskék, hanem vasvillák állnak ki belőlem... nem tudok kérni, elfogadni , megköszönni..

Nataly
Bátor és egyben sokoldalú, szeretem a testmozgást (tha chi) mert 2001 óta tolószékes vagyok, nem mondok le a társkeresésről. Hiszem, hogy ha idővel megtalálom azt az embert aki kiegészít, érti a szavaim súlyát, megértő, mert én is az vagyok.
Szabolcs Fodor-Adorjáni
A rend, a hit és a felelősség felől érkezem, és ma egyre inkább a belső jelenlét, az őszinteség és a kapcsolódás érdekel. Azt tanulom, hogyan lehet nemcsak jól élni, hanem valóban jelen lenni önmagamban, mások mellett és Isten előtt is. Nap mint nap.